Konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem

Publicēts 04.03.2015

Rēzeknes novada izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2015. gada 1. aprīļa līdz 1. novembrim. Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā. Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas. Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka par 150,00 EUR un lielāka par 400,00 EUR.

Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada domes Izglītības pārvaldē līdz 11. martam plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 6. martam (pasta zīmogs).

Sīkāka informācija Konkursa nolikumā.

 

Jānis Šaudiņš
Rēzeknes novada pašvaldības
jaunatnes lietu speciālists

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0