Lāčplēša dienas skrējiens Strūžānos

Publicēts 13.11.2017

Sagaidot Lāčplēša dienu, 10.novembra pēcpusdienā, neskatoties uz lietaino un vējaino laiku, mazie strūžānieši pulcējās pie KN, lai vienotos tradicionālajā Lāčplēša dienas skrējienā trijās dažāda vecuma grupās un dažādu garumu distancēs.

Uz skrējienu sapulcējās pāri par 20 dalībniekiem, no kuriem reāli piedalījās 16. Pārējie centīgi atbalstīja sportistus ar skaļiem uzmundrinājuma vārdiem. Netrūka arī līdzjutēju. Droši vien, ka laika apstākļi un tas, ka apkārt klejo dažādi vīrusi un līdz ar to daudzi skrietgribētāji bija saslimuši, nospēlēja savu lomu dalībnieku kopskaitā. Bet tiem, kuri sparīgi piedalījās skrējienā – sirsnīgs paldies!

Pirms skrējiena sporta skolotājs Andris Putrāns kopā ar dalībniekiem izgāja trasi, lai ikvienam būtu skaidrs, kur un cik tālu jāskrien. Izvēloties skrējiena trasi, šoreiz ļoti piedomājām arī par drošību, lai tuvumā nebūtu transportlīdzekļu un nevajadzētu šķērsot ielas braucamo daļu.

Skrējiena dalībnieki tika sadalīti pa vecuma grupām (5 -7 gadi, 8 – 11 gadi un 12 – 25 gadi). Paši mazākie skrēja vienu distances apli, otrā grupa – 2 apļus un trešā vecuma grupa – 3 apļus.

Pēc skrējiena dalībnieki Kultūras namā tika cienāti ar karstu tēju un ābolu pīrāgu.

Pirmo triju godalgoto vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tika apbalvoti ar medaļām. Pārējie dalībnieki saņēma diplomus par piedalīšanos un nelielas piemiņas balvas.

Vecuma grupā 5līdz 7 gadi 1.vietu izcīnīja Stepans Plešanovs, 2.vietu – Ģirts Kalnejs. 8 līdz 11 gadu vecuma grupā 1.vieta Viktoram Bazulim, 2.vieta – Markusam Kapacim un 3.vieta – Adrianai Aleksejevai. 12 līdz 25 gadu vecuma grupā 1.vieta Mihailam Sazonovam, 2.vieta – Artim Gļaudam un 3.vieta – Kārlim Kalnejam. Paldies arī visiem pārējiem skrējiena dalībniekiem – Igoram Plešanovam, Samantai Gļaudai, Enijai Taškānei, Dmitrijam Traškovam,Viktorijai Brinkevičai, Emīlam Kapacim, Valērijai Makejevai un Diānai Sondorei.

Pasākuma noslēgumā skrējiena dalībnieki nolika aizdegtas svecītes pie skolas sporta zāles sienas kā piemiņu ilggadējam sporta skolotājam, īstam savas valsts un pagasta patriotam, sporta „Lāčplēsim” Uldim Kairišam.

Leokādija Razgale,

Strūžānu KN vadītāja

Autores foto

IMG_8575IMG_8588IMG_8587

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0