Latgales reģiona skolu komandas piedalās sporta spēlēs dambretē

Publicēts 21.11.2016

14. novembrī Tiskādu vidusskolā notika Latgales reģiona skolēnu sporta spēles dambretē. Sacensības organizēja Rēzeknes novada BJSS un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde. Tajās piedalījās 9 komandas no Līvānu 1. vidusskolas, Preiļu 1.pamatskolas, Preiļu Valsts ģimnāzijas, Preiļu 2. vidusskolas,  Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas, Viļānu vidusskolas, Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas, Lūcijas Rancānes Makāšānu amatu vidusskolas un Maltas vidusskolas. Sacensības notika 4 vecuma grupās. Katras komandas sastāvā startēja 2 zēni un 2 meitenes.

Komandu cīņā 1.-3.vietu ieguvēji:

Jaunās cerības (2006.dz.g. un jaunāki) grupā:
1.vietā Preiļu 1.pamatskolas komanda
2.vietā Maltas vidusskolas komanda
3.vietā Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas komanda  

Jaunāko kadetu (2003.-2005.dz.g.) grupā:
1.vietā Preiļu 1.pamatskolas komanda
2.vietā Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas komanda
3.vietā Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas komanda

Vecāko kadetu (2000.-2002.dz.g.) grupā:
1.vietā Viļānu vidusskolas komanda
2.vietā Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas komanda
3.vietā Līvānu 1. vidusskolas komanda

Junioru (1997.-1999.dz.g.) grupā:
1.vietā Līvānu 1. vidusskolas komanda
2.vietā Preiļu valsts ģimnāzijas komanda
3.vietā Viļānu vidusskolas komanda

Individuālajā cīņā Jaunās cerības vecuma grupā
1.vietu ieguva Jānis Gudriks (Maltas vidusskola) un Laima Tumašova  (Preiļu 1.pamatskola), 2.vietu – Roberts Pastars  (Preiļu 1.pamatskola) un Diāna Zaikovska (Maltas vidusskola) un 3.vietu – Edvards Podskočijs  (Preiļu 1.pamatskola) un Viktorija Gorina (Maltas vidusskola).

Jaunāko kadetu vecuma grupā 1.vietu pārliecinoši ieguva Rodrigo Jugans (Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija) un Annija Anspoka (Preiļu 1.pamatskola), 2.vietu – Marats Raspopovs (Daugavpils logopēdiskās internātpamatskola) un Diāna Kasakovska (Daugavpils logopēdiskās internātpamatskola), 3.vietu – Egīls Daukšte (Preiļu 1.pamatskola) un Marta Lazdāne (Preiļu 1.pamatskola).

Vecāko kadetu vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Ilmārs Štolcers (Līvānu 1. vidusskola) un Ineta Gritāne (Viļānu vidusskola), 2.vietu – Leonīds Murevičs (Daugavpils logopēdiskās internātpamatskola) un Linda Ibelgaufte (Līvānu 1. vidusskola), 3.vietu – Maksims Bogdanovs (Viļānu vidusskola) un Vanesa  Jaņeviča (Daugavpils logopēdiskās internātpamatskola).

Junioru vecuma grupā 1.vietu ieguva Arvis Utnāns (Līvānu 1. vidusskola) un Dagnija Butlere (Līvānu 1. vidusskola), 2.vietu – Jānis Brūvers (Preiļu Valsts ģimnāzija) un Lauma Tumašova (Preiļu Valsts ģimnāzija), 3.vietu – Artis Pauniņš (V Līvānu 1. vidusskola) un Solvita Ragauša (Preiļu Valsts ģimnāzija).

Uzvarētāja komandas katrā grupā tika apbalvotas ar kausiem un diplomiem. Kā arī 1.-3.vietu ieguvēji individuāli katrā grupā tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

Sacensību galvenais tiesnesis Juris Dombrovskis 2.vieta Maltas vidusskolas komandai U-10 vecuma grupai

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0