Latvijas Jaunatnes Olimpiādē startē Rēzeknes novada sportisti

Publicēts 18.07.2015

Laika posmā no 3.-5.jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kas ir nozīmīgs notikums Latvijas sporta dzīvē un norisinās ik pēc diviem gadiem. Tajā piedalījās 83 pašvaldību pārstāvji – kopējais sacensību dalībnieku skaits bija 2637 jaunie sportisti.

Dalībai Latvijas Jaunatnes Olimpiādei tika pieteikti 22 Rēzeknes novada jaunie sportisti.

Finālturnīrā par medaļām cīnījās Rēzeknes novada meiteņu futbola komanda un jaunie vieglatlēti. Meiteņu futbola komanda finālturnīrā guva labu panākumu -izcīnīja Latvijas jaunatnes Olimpiādes sudraba medaļas, uzvarot Valkas novada komandu un finālā zaudējot tikai Rīgas meiteņu komandai. Komandas sastāvā spēlēja – Enija Dervenika, Anastasija Fjodorova, Baiba Medinika, Eva Medinika, Diāna Novikova, Elīna Spridzāne, Līga Strupā, Sandra Voitāne, Santa Bistrova, Viktorija Adijāne, Karīna Balalaika.

Sevi no labākās puses finālsacensībās parādīja, kaut godalgas neizcīnīja, arī novada vieglatlēti, kuri piedalījās dažādās disciplīnās – Viktorija Akmane, Kristīne Gailuma, Laura Grahova, Gunta Mazure, Skaidrīte Rumaka, Aleksejs Bodrovs, Aigars Mediniks un Viktorija Adijāne. Īpaši jāatzīmē Viktorijas Adijānes un Alekseja Bodrova labie rezultāti 3000 m distancē.

Pirms došanās uz finālsacensībām, priekšsacīkstēs pašaizliedzīgi cīnījās arī Rēzeknes novada florbola, futbola un volejbola komandas. Konkurence bija ļoti liela un šoreiz diemžēl neizdevās kvalificēties finālturnīram.

Rēzeknes novadu Latvijas Jaunatnes Olimpiādēs priekšsacīkstēs pārstāvēja šādi jaunie sportisti:

Florbolā – Antons Baronskis, Aldis Bogdans, Arvis Boltāns, Jānis Bondars, Eduards Dekterevs, Ēriks Džuls, Raivis Elksnis, Jānis Gorodņičijs, Normunds Gudrinieks, Armands Ivulāns, Staņislavs Jermakovs, Daniels Klepikovs, Ēriks Kravčenko, Elmārs Kupruks, Jānis Laizāns, Jānis Laurinovičs, Vadims Nikiforovs, Romans Ohtins, Romans Ramkovičs, Ivars Ūsāns, Maksims Višņakovs, Jānis Višs.

Futbolā – Lauris Abajevs, Rihards Antonovs, Vadims Matisāns, Armands Prančs, Aleksandrs Sergejevs, Sergejs Mihejevs, Aleksandrs Mihejevs, Juris Bistrovs, Kaspars Kuzņecovs, Deniss Samsonovs, Vadims Poļaks, Aruss Dzenis, Maksims Malecs, Artemijs Žigunovs, Pāvels Raitis Šestakovs, Artis Zvīdris, Aigars Mediniks, Māris Hlebnajs.

Volejbolā – Sergejs Gorins, Aigars Kalniņš, Otomārs Kvitkovskis, Aleksandrs Maļķevičs, Aleksandrs Mihailovs, Dmitrijs Plops, Aivars Zusāns.

Paldies, visiem jaunajiem censoņiem par pašatdevi un cīņas sparu aizstāvot Rēzeknes novada godu Latvijas jaunatnes olimpiādē!

Paldies arī BJSS treneriem, kas sportistus sagatavoja startiem – Andrejam Jesko, Ivaram Upeniekam, Mārītei Zubko, Edgaram Krustam, Edgaram Teivānam, Arnim Žogotam, Igoram Derjaginam, Rēznas pamatskolas sporta skolotājam – Edgaram Ančam.

Tiekamies turpmākajās sacensībās!

Rēzeknes novada BJSS direktors Aldis Ciukmacis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0