„ Latvijas mēnesis” Kaunatas vidusskolā

Publicēts 14.11.2014

13. novembrī mūsu pamatskolas komanda piedalījās Rēzeknes novada konkursā „Mana Latvija 2014” un starp 17 komandām ieguva 5. vietu. Iepazīstinot ar sevi, viņu uzruna skanēja: „ Ar domām, prātu, sirdi un spēku, Rāznas ūdeņos smeltu, mēs vienmēr bijām, būsim un esam ar Tevi, mana Latvija”.

Lāčplēša dienai veltīti bija četri emocionāli skaisti svētku pasākumi, kas pulcēja gandrīz visus skolēnus. 1.-4. klasēm notika ierindas skates parāde, 5.-8 klašu zēni piedalījās „Superpuika” pasākumā, ko organizēja skolēnu Mazā dome, bet 9.-12. klašu jaunieši, veicot daudzus fiziskos vingrinājumus, cīnījās par titulu „ Lāčplēsis-2014”. Uzvarētāji ir noskaidroti, bet ,saglabājot intrigu, mēs viņu vārdus uzzināsim tikai valsts svētku svinīgajā pasākumā.

11. novembrī .1.-4. klašu skolēni pulcējās arī radošajā darbnīcā „ Svētku lukturītis”, kur vienkāršā stikla burciņa pārtapa par skaisti noformētu svētku gaismas laternu, kas gaida savu uguntiņu 18. novembra vakarā.

10. novembris pulcināja visus pirkt un pārdot gribētājus, jo Mārtiņdienas tirgus ir skolas tradīcija.

Arī skolas 7.-9. klašu. konkurss „ Mana Latvija” notika Mārtiņdienā, kur par uzvaru cīnījās 8 erudītas komandas.

7. novembrī Kaunatas vidusskolas trīs jauniešu komandas piedalījās piedzīvojumu un izaicinājuma spēlē „ Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!”, kas notika Gulbenē.

5. novembrī sešas 5.-6.klašu komandas piedalījās skolas rīkotajā konkursā „Ko Tu zini par Latviju?”.

15. novembrī skolā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts svinīgais pasākums „ Latgales josta” , kad rakstainā tautas josta kļūs par mūsu vienotības jostu, kurā mēs visi ierakstīsim savus laba vēlējumus, savu dziesmu un savu deju mūsu dzimtenei.

Arī līdzdalība novada skolu konkursā „Ar sirdi Rēzeknes novadā” gaida savu kārtu.

 

Eļa Astiča
Kaunatas vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā

 DSC_0492-DSCN6273-DSCN6304-DSCN6330-DSCN6340-IMG_3657-IMG_3671-IMG_3682-IMG_3687-

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0