Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinības Griškānu pagastā

Publicēts 19.11.2015

17. un 18. novembrī Griškānu pagasta kultūras namā tika svinēta Latvijas 97. dzimšanas diena. 17. novembrī notika svinīgs pasākums, kurā piedalījās Rēznas pamatskolas struktūrvienības Zarečnajas pamatskolas audzēkņi un Griškānu pagasta PII audzēkņi, kas ar saviem priekšnesumiem priecēja pasākuma apmeklētājus. Pasākuma laikā tika arī godināti iedzīvotāji, kuri devuši ieguldījumu pagasta attīstībā.

18. novembra pievakarē Griškānu pagasta kultūras namā notika ģimeņu vakarēšana “To vietiņu gan zināju, kur māmiņa šūpli kāra”. Pasākuma sākumā apmeklētāji iededza svecītes un vienojās kopējā tautas lūgšanā “Dievs, svētī Latviju!”. Vēlāk tika stāstīti interesanti stāsti par Latvijas vēsturi un apmeklētāji gāja latviskās rotaļās. Bija arī radošā darbnīca: apmeklētāji gatavoja Latvijas karodziņus, kurus vakara noslēgumā ņēma sev līdzi kā svētku simbolu un piemiņu par Latvijas 97. dzimšanas dienu.

Inna Seļgicka
Foto: Ilze Čakāne

18_nov5 17_nov1 17_nov2 17_nov3 17_nov4 18_nov2 18_nov3 18_nov4

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0