Lendžu pagasts sagaida Guntu Latiševu–Čudari — Eiropas U23 čempioni 400 m skrējienā!

Publicēts 19.07.2017

18. jūlija pēcpusdienā Lendžu pagastā Guntas Latiševas – Čudares radi, draugi, kaimiņi un citi atbalstītāji sagaidīja savu čempioni no Eiropas U23 čempionāta Polijā. Gunta mājās pārveda zelta medaļu 400 m disciplīnā, kuru godam izcīnīja sestdien, 15. jūlijā. Šo sacensību ietvaros Gunta uzrādīja šīs sezonas labāko U23 vecuma grupas rezultātu Eiropā, kas bija 51,80 sekundes. Viņai izdevās savu iepriekšējo personīgo rezultātu uzlabot par 0,37 sekundēm. Ļoti veiksmīgais starts Guntai ir nodrošinājis arī iespēju piedalīties pasaules čempionātā, jo sacensību ietvaros tika izpildīts normatīvs, kas ir 52,10 sekundes.

Guntas brālis bija uzzīmējis plakātu, kas vēstīja, ka Gunta ir Eiropas čempione, māsa bija sagatavojusi siera kūku, savukārt citi atbalstītāji sveica Guntu ar ziediem un laba vēlējumiem. Visi kopā dziedājām dziesmas akordeona pavadībā un gājām līksmās rotaļās. Sagaidīšana izvērtās ļoti sirsnīga un emocijām pilna – lepnums, prieks, gandarījums vīdēja katra klātesošā sejā. Gunta padalījās ar to, kā jutās pirms sacensībām un to laikā, atzīstot, ka reizēm ir pat ļoti smagi gan fiziski, gan psiholoģiski, bet tas ļoti iedvesmoja un ļāva noticēt katram pašam savam spēkam un varēšanai.

Daina Leščinska

IMG_0901IMG_0904 IMG_0938 IMG_0943 IMG_0960 IMG_0962 IMG_0970 IMG_0989

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0