Liepu pamatskola atzīmē Lāčplēša dienu

Publicēts 16.11.2015

Novembris ir Latvijas mēnesis, kurā vairāk nekā jebkad mēs atdodam godu valstij, kurā mums kārts šūpulis, kurā augam, strādājam, mīlam, kurā izzinām savas tautas vēsturi un godinām par Latvijas brīvību kritušo karavīru piemiņu. 11. novembrī – Lāčplēša dienā, Liepu pamatskolā notika erudītu viktorīna pamatskolas komandām „Mana Latvija”.

Pasākums sākās ar folkloras kopas „Liepiņa” uzstāšanos, kur skolēni dziedāja tautasdziesmas un skandēja dzejoļus par dzimteni, par mīļo Latgali, novadu.

Konkursā piedalījās piecas komandas, kurām bija skanīgi Latvijas lielāko upju nosaukumi. Konkurss noritēja ļoti raiti, jo skolēni bija cītīgi gatavojušies šim pasākumam, meklējuši ziņas internetā, enciklopēdijās par Latvijas vēsturi, par tās dabas īpatnībām, mūzikas un Rēzeknes novada aktualitātēm. Uzvarētāji saņēma piemiņas medaļas.

Šajā pasākumā pie mums viesojās ciemiņi no Igaunijas. Viņi kopā ar bērniem muzikālās pauzes laikā dejoja un gāja rotaļās, tādējādi iepazīstot mūsu tautas folkloru.

Pasākuma izskaņā svinīgi skanēja kopā dziedāta „Mana dziesma” no grupas „Prāta vētra” repertuāra, kura radīja pacilātu, svinīgu noskaņojumu gan mums pašiem, gan mūsu ciemiņiem.

Folkloras kopas „Liepiņa” vadītāja Ināra Blinova

DSC_0206 DSC_0181 DSC_0183 DSC_0188 DSC_0190 DSC_0194 DSC_0195 DSC_0196 DSC_0197 DSC_0199 DSC_0200 DSC_0202 DSC_0203

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0