Lūznavas muižā izskanējis koncerts “Saule iz placa”

Publicēts 27.10.2015

Izskanēja „Skonai” mākslinieciskās vadītājas Guntras Kuzminas oriģināldziesmas un tautasdziesmu apdares, kā arī Ērika Ešenvalda, Jāņa Lūsēna, Kārļa Lāča mūzika. Lūznavas muižas Sarkanajā zālē valdīja saules pilna atmosfēra, kas rotāja kā klausītāju sejas, tā arī dziedātāju vaibstus, bet par apmeklētāju garšas kārpiņu labsajūtu parūpējās „Pērtnieku” gardumi, kas viesiem piedāvāja pasakainas uzkodas maksas bufetē.

Paldies sakām Lūznavas muižai, mūsu draugiem – RTU jauniešu ansamblim „Jauna nianse” par kopīgo saules dziesmu skandēšanu un, protams, mūsu nemainīgajam un lielākajam atbalstam – Rēzeknes novada pašvaldībai, kas allaž palīdz mūsu ideju un iniciatīvu īstenošanā!

“Man mana saule allaž ir līdzi, tāpat kā Tev Tavējā. Tā silda dvēseli visaukstākajos rudens salnu rītos un bargākajos ziemas vakaros. Pavasarī tā mostas, kaut nekad īsti nav aizmigusi. Mana saule vienmēr ir nomodā pār mani. Tā neļauj pazust. Un es savu sauli nesu sev uz pleca. Tāpat kā Tu.” Cik daudzi no jums šo dienu pavada ar sauli sirdī un uz pleca? Tie, kas svētdien viesojās Lūznavas muižā, pavisam noteikti varēja iesākt nedēļu ar iedvesmu, sparu un smaidu uz lūpām.

Sauli uz pleca vēlot,
Rēzeknes novada vokālās studijas „Skonai” dalībniece Aiva Streļča

FOTO: Aleksandrs Lebeds

Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds Foto: Aleksandrs Lebeds

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0