Lūznavas muižā uzstāsies saksofonu kvartets n[ex]t move

Publicēts 29.10.2015

2015. gada 21. novembrī plkst. 15.00 Rēzeknes novada Lūznavas muižā ar sirsnības un atraktivitātes pilnu koncertu uzstāsies dāmu saksofonu kvartets n[ex]t move.

Koncertprogramma ir īpaša, jo tajā iekļautas n[ex]t move vadītājas Ingas Meijeres oriģinālkompozīcijas un aranžējumi. Viena no atzītākajām kompozīcijām ir mūzika izrādei „Alise Brīnumzemē”, kas radīta sadarbībā ar „Latvijas Koncertiem” un ēnu teātra aktieriem. Programmā iekļautie latviešu tautasdziesmu aranžējumi ir neatņemama n[ex]t move koncertprogrammu sastāvdaļa. Inga Meijere tos veidojusi džezīgā stilā, un tie ir guvuši atzinīgu vērtējumu arī ārpus Latvijas robežām.

n[ex]t move muzikālai paspilgtināšanai priekšnesumā tiek izmantoti dažādi horeogrāfijas elementi. Programmas otrai pusei aranžētie džeza, populārās un kino mūzikas skaņdarbi sadarbībā ar horeogrāfiem Albertu Kivlenieku un Jāni Purviņu papildināti ar horeogrāfijām.

Eiropā visbiežākā sadarbība saksofonu kvartetam n[ex]t move ir bijusi ar Latvijas vēstniecībām dažādās valstīs, Zviedrijas koncertaģentūrām, uzstājoties Zviedrijas skolās, kultūras namos un „Urkult“ festivālā, sadarbojies ar zviedru dziedātāju Beatrice Aurore. n[ex]t move ar panākumiem piedalījies Skandināvijas Saksofonu festivālā Drammenā, Norvēģijā. Ārpus Eiropas saksofonu kvartetam n[ex]t move vairākkārt devies koncertbraucienos uz dažādām Indijas pilsētām, uzstājies arī Taizemē. Šobrīd visas n[ex]t move dalībnieces ir arī LR Zemessardzes orķestra mūziķes.

Saksofonu kvarteta n[ex]t move dalībnieces:

Inga Meijere – soprāna/alta saksofons,
Baiba Tauriņa – alta saksofons,
Katrīna Kivleniece – tenora saksofons,
Anete Levica – baritona saksofons.

Ierašanās uz koncertu no plkst. 14.00. Ieejas maksa 3,00 €. Vietas uz koncertu jārezervē, zvanot +371 29390701, biļetes nopērkamas pirms koncerta Lūznavas muižā. Lūznavas muižas adrese: Pils iela 8, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads. Stundu pirms koncerta un starpbrīdī viesiem būs iespēja baudīt “Pērtnieku” gardumus maksas bufetē.

Pasākumu organizē: Lūznavas muiža sadarbībā ar Lūznavas pagasta pārvaldi, atbalsta Rēzeknes novada pašvaldība.

Plašāk:

Iveta Balčūne
Lūznavas muižas pārvaldniece
E-pasts: muiza@luznava.lv, tālr.: +371 29390701
http://facebook.com/luznavasmuiza

Inga Meijere
Kvarteta n[ex]t move vadītāja
E-pasts: inga.meijere@inbox.lv, tālr.: +371 29299329
www.nextmove.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0