Lūznavas muižā viesosies americana/folk mūzikas dziesminieks Daniels Kemišs

Publicēts 13.03.2019

Svētdien, 17. martā, Lūznavas muižas Sarkanajā zālē skanēs americana/folk mūzika, kuru uz Rēzeknes novadu atvedīs dziedātājs un dziesmu autors Daniels Kemišs no Lielbritānijas.

Daniels Kemišs (Daniel Kemish) ir americana/folk mūzikas dziedātājs un dziesmu autors no Lielbritānijas, par kuru viņa mūzikas cienītāji saka: “Daniels ir viens no tiem māksliniekiem, kura balss “trāpa tieši sirdī”, gūstot klausītāju nedalītu uzmanību, uzstājoties intīmā vienatnē vai pilnā sastāvā ar visu grupu.”

Daniela Kemiša mūziķa karjera sākās 2006. gadā ar koncertēšanu mazos klubos un bāros dažādās Lielbritānijas vietās, bet kādu dienu 2011. gadā viņš nolēma, ka ir gana uzstāties ar citu autoru dziesmām – tās jārada arī pašam. Iedvesma nāca Portugālē, kur ir Daniela bērnības mājas. 2013. un 2014. gadā iznāca pirmie mūziķa minialbumi, kuros viņš sadarbojās ar kontrabasa spēlētāju Žanu Kristianu Houdu. 2016. gadā iznāca Kemiša debijas albums “Fools&Money”, kurš tika ierakstīts Nešvilā, ASV. Tā paša gada martā sākās Daniela Kemiša grupas koncerttūre Lielbritānijā, pēc tās trīs Eiropas un viena ASV koncerttūre, galvenokārt, kā solo māksliniekam veicot 100 000 km garu ceļu.

Nu iznācis dziesminieka otrais albums “Under The Same Sky”, kura iedvesma gūta, vienatnē dzīvojot un rakstot dziesmas Austrijas kalnos. 2019. gadu mūziķis apņēmies pavadīt koncertējot. Martā Daniels Kemišs sastopams koncertos Baltijas valstīs un viena no pieturvietām būs arī Lūznavas muiža 17. martā. Folkmūziķa viesošanās turpinās muižā iesākto tradīciju piedāvāt klausītājiem dažādu mūzikas stilu koncertus, kuru vidū arī dažādi Eiropas dziesminieki.

Daniela Kemiša koncerts Lūznavas muižā skanēs 17. martā plkst. 15.00, biļetes sarūpējamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā, kā arī uz vietas Lūznavas muižā. Koncerta biļešu cena no 8,00 līdz 12,00 €. Plašāk: luznavasmuiza.lv.

Plašāka informācija: Inga Žirgule
Lūznavas muižas kultūras projektu vadītāja
29390701, 29473700
inga.drele@rezeknesnovads.lv

http://luznavasmuiza.lv

http://facebook.com/luznavasmuiza

daniel kemish_afisa - WEB daniem kemish_

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0