Maltas Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts Kaunatā

Publicēts 28.05.2019

Jau septīto reizi Kaunatas tautas namā viesojās Maltas Mūzikas skolas audzēkņi un viņu pedagogi. 20. maijā viņi bija ieradušies, lai popularizētu Maltas Mūzikas skolu, parādītu skolēnu muzicēšanas prasmes, kā arī aicinātu jaunus spēlētgribētājus mācīties mūzikas skolā nākamajā mācību gadā.

Kaunatas vidusskolas skolēni, skolotāji, bērnu vecāki baudīja skaistu koncertu, kurā skanēja Maltas Mūzikas skolas audzēkņu veiksmīgākie priekšnesumi. Klausītājus iespaidoja vijoles, ģitāras, klavieru, saksofona un klarnetes skanējums. Vislielāko prieku sagādāja mūsu pašu skolēnu uzstāšanās. 7. klases skolnieks Kaspars Bačkurs uz  klavierēm spēlēja Pētera Čaikovska skaņdarbu “Oktobris”, 8. klases skolniece Ērika Ruhmane (vijole) izpildīja S. Veračini skaņdarbu “Vargo”, bet 4. klases skolnieks Renārs Vaļums-Talkiu (saksofons) klausītājus iepriecināja ar V. Ščolokova skaņdarbu „Joks”. Visi dalībnieki saņēma skaļus aplausus, kas arī ir mākslinieka vislielākā balva.

Koncerta noslēgumā Maltas Mūzikas skolas direktors Normunds Štekels pateicās Kaunatas vidusskolas direktorei Alīnai Gendelei par sirsnīgo uzņemšanu, atgādināja, ka uzņemšana Mūzikas skolā notiks 7. jūnijā, tiek gaidīti visi, kuriem patīk mūzika un kuri vēlas iemācīties spēlēt kādu no mūzikas instrumentiem. Savukārt Kaunatas vidusskolas kolektīvs dāvināja saldas dāvanas visiem Maltas Mūzikas skolas pedagogiem par ieguldīto darbu.

 

Regīna Katkovska,
Foto: Vladimirs Likovs

DSC_0876 DSC_0877 DSC_0880 DSC_0882 DSC_0890 DSC_0901

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0