Mazo uzņēmēju un pašnodarbināto apmācības

Publicēts 10.03.2018

Mazajiem uzņēmumiem, mikro uzņēmumu darbiniekiem un pašnodarbinātajiem ir iespēja ar 70 % atlaidi apgūt kursus, kas saistīti ar digitālajām tehnoloģijām. Tas tiek piedāvāts Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un Eiropas Reģionālās attīstības fonda  mācību projektā “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts).

Projekta ietvarā tiek piedāvāti vairāk kā 60 dažādi kursi, kas saistīti ar digitālajām tehnoloģijām, piemēram, Microsoft Excel, Facebook, personu datu drošība, mājaslapu veidošana un daudzi citi temati.
Mācības tiek piedāvātas gan Rīgā, gan reģionos – mūsu pasniedzēji vadījuši mācības – Cēsīs, Daugavpilī, Priekuļos, arī Madonā, Kuldīgā.

Īsumā par projektu:
Projekts: “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts).
Organizē: Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA)
Finansējuma avots: Eiropas Reģionālais Attīstības fonds  – 70% no kursa cenas (vairāk info pie mācību koordinatoriem 28303898; 26411894).
Mācības nodrošina: Baltijas Datoru akadēmija un Datorzinību centrs, pasniedzēji dodas uz reģioniem
Projekta mājaslapa: www.mmu.lv
Projektā var piedalīties: mazo uzņēmumu, mikro uzņēmumu darbinieki un pašnodarbinātie.
Dalības noteikumi: jābūt mazo/mikro uzņēmumu kategorijā vai reģistrētam saimnieciskās darbības veicējiem. Vairāk: https://www.mmu.lv/Lapas/Kvalifikacija.aspx Jāreģistrējas mājaslapā: www.mmu.lv Informācijas avots: BDA

MMU projekta piedāvājums

Kursi notiek darba dienās, 1; 2 vai 3 pilnas dienas – 8 akadēmiskās stundas katrā.

Avots: Baltijas Datoru akadēmija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0