Nautrēnu vidusskolas skolēni viesojas Igaunijā

Publicēts 11.11.2019

Pirmajā novembrī Nautrēnu vidusskolas 6., 7., 8. klases un Bērzgales pamatskolas 7. klase ESF projekta 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros kopā ar audzinātājām Nelliju Žogotu, Ingūnu Pašāni un Daci Barkāni devās ekskursijā uz Igauniju.

Pirms izbraukšanas visi bija satraukti, jo daudzi vēl nekad nebija bijuši ārpus Latvijas.

Mūsu pirmā pietura bija “Ledus laikmeta centrs “, kur mūs ļoti jauki uzņēma latviešu gide. Mums pastāstīja dažādus interesantus faktus par planētas vēsturi, kā, piemēram, par kontinentu veidošanos, ledus kustību, aizvēsturiskiem dzīvniekiem un klimata pārmaiņām.

Otrā pieturas vieta bija “AHHAA “ zinātnes centrs Tartu, kur bija ļoti daudz ko apskatīt-sākot no riteņa uz šņores augstu gaisā, līdz pat Apollo misijai. Te bija iespēja līdzdarboties un izpētīt lietas.

Ieguvām zināšanas par apkārtējo pasauli un dabu, par to, kā darbojas fizikas likumi un kā izmantojam matemātiku ikdienas vajadzībām. Uzzinājām arī par cilvēces vēsturi un tās ilgo attīstības ceļu.

Visiem patika šī ekskursija. Paldies ekskursijas organizētājiem un skolotājām.

Amanda Ludborža,
Nautrēnu vidusskolas 7. klases skolniece

IMG-20191111-WA0003 IMG-20191111-WA0001

logo visc

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0