Neformālās apmācības „Radošais dabas gariņš” Mākoņkalnā

Publicēts 23.07.2014
Radošais gariņš Lipuškos

Rēzeknes novada Mākoņkalna pagasta Lipuškos noritēja neformālās apmācības jauniešiem „Radošais dabas gariņš”. No 7. līdz 11. jūlijam Mākoņkalna pagasta jauniešiem bija iespēja aktīvi un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Jaunieši apguva prasmes plenērā, gleznojot Rāznas ezera ainavas ar akvareļkrāsām, iemācījās no siena un sūnām izveidot telpiskas dzīvnieku figūras. Bija iespēja darboties ar mālu, no kura jaunie mākslinieki izveidoja Rāznas ezera zivis plaknē un dažādus meža dzīvnieciņus. Jaunieši iemācījās darināt interjera dekorus, foto rāmīšus, izdekorētas vāzes un vēja pūķus, kā arī apgleznoja akmeņus ietērpjot tos rāpuļu veidolos. Neformālo apmācību dalībniekiem bija iespēja sportiski aktīvi pavadīt laiku pie Rāznas ezera, peldoties, vizinoties ar laivām un ūdens velosipēdiem, spēlējot bumbu, šaujot ar pneimatisko šauteni pa pašizgatavotiem mērķiem, piedalīties stafetēs un citās aktīvās spēlēs.

Viena diena apmācību dalībniekiem bija veltīta ekskursijai pa Krāslavu. Jaunieši gida pavadībā aplūkoja skaistākās Krāslavas vietas,rīkoja pikniku dabā, kā arī apskatīja Aglonas „Karaļkalnu”.

Jaunieši apmeklēja arī Rāznas nacionālā parka izglītības centru, kur apskatīja tur esošo ekspozīciju un spēlēja dabas spēles.

Dalībnieki bija ļoti apmierināti par apmācībās pavadīto laiku un izveica vēlēšanos šādos pasākumos piedalīties arī nākamvasar.

Santa Kairiša

Foto: Santa Kairiša

Radošais gariņš LipuškosRadošais gariņš LipuškosRadošais gariņš LipuškosRadošais gariņš LipuškosRadošais gariņš LipuškosRadošais gariņš Lipuškos

Radošais gariņš LipuškosRadošais gariņš LipuškosRadošais gariņš Lipuškos

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0