Noskaidroti Rēzeknes novada 2019. gada jaunatnes galda tenisa līgas uzvarētāji

Publicēts 07.05.2019

28. aprīlī Tiskādu vidusskolas sporta zālē noslēdzās Rēzeknes novada jaunatnes līgas individuālais čempionāts galda tenisā. Sacensības notika trīs kārtās. Kopvērtējumā ieskaitē tika vērtēti divi labākie rezultāti no trim. Pēc sacensību nolikuma zēni un meitenes, dažādu vecuma grupās spēlēja kopā. Liela nozīme bija sacensību trešajai kārtai, jo pēdējā kārtā tika piešķirti bonusi par iegūtām vietām, kas palielināja intrigu sacensību dalībnieku vidū cīņā par godalgotām vietām. Labs rādītājs šim sacensībām bija dalībnieku skaits, kas vidēji bija 25 dalībnieki. Lai visiem sacensību dalībniekiem būtu līdzvērtīga iespēja piedalīties šajās sacensībās, tās tika sadalītas divās sacensību grupās: reitinga un bezreitinga grupā.

Sacensības bija interesantas, spraigas un intriģējošas, jo sacensību uzvarētāji zēniem un meitenēm dažādās vecuma grupās tika noskaidroti, tikai pēdējā sacensību kārtā. Paldies dalībniekiem par tik aktīvu dalību un atsaucību. Uz tikšanos JGTL sezonas sacensībām nākošgad.

Sacensību rezultāti:

Absolūtais uzvarētājs: Fjodorovs Haralds /Rēzeknes BJSS/

Vecuma grupa 2000.-2004.g.dz. jaunieši:
1. Pavlovs Dāvis /Rēzeknes BJSS/
2. Iļjins Staņislavs /Rēzeknes BJSS/
3. Siņicins Maksims /Tiskādu vidusskola/

Vecuma grupa 2000.-2004.g.dz. jaunietes:
1. Ševčuka Ilārija /Kaunatas vidusskola/
2. Rusakova Marina /Kaunatas vidusskola/
3. Mazure Nensija /Tiskādu vidusskola/

Vecuma grupa 2005.g.dz. un jaunāki zēni:
1. Rusakovs Dainis /Kaunatas vidusskola/
2. Malinovskis Edgars /Viļānu vidusskola/
3. Nizins Arnis /Tiskādu vidusskola/

Vecuma grupa 2005.g.dz. un jaunākas meitenes:
1. Laduse Linda /Rēzeknes BJSS/
2. Bartuše Katrīne /Kaunatas vidusskola/
3. Prokofjeva Žanna /Tiskādu vidusskola/

Labākie novada spēlētāji:

Vecuma grupa 2000.- 2004.g.dz. jaunieši: Cvetkovs Jānis /Tiskādu vidusskola/

Vecuma grupa 2000.- 2004.g.dz. jaunietes: Ūdre Evija /Kaunatas vidusskola/

Vecuma grupa 2005.g.dz. un jaun. zēni: Katkovskis Nauris /Kaunatas vidusskola/

Rēzeknes novada BJSS galda tenisa treneris Bruno Losāns

Foto: Rēzeknes novada JGTL godalgoto vietu ieguvēji 28.04.2019.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0