Noslēdzies jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

Publicēts 23.03.2016

Pavasaris ir iestājies ne tikai ar saulaināku laiku, bet arī ar radošām un sportiskām Rēzeknes novada jauniešu idejām, jo ir noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem. Kopumā tika iesniegti 33 projektu pieteikumi, no kuriem 23 aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 7000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – sporta un orientēšanās sacensību organizēšana (piedzīvojumu pārgājieni ar radošiem uzdevumiem, velomaratons, olimpiskās spēles, tūrisma pamatu apgūšana), muzikālo talantu un videomontāžas prasmju attīstīšanas, kā arī, dejotprasmes apgūšanas pasākumi. Atbalstīto ideju vidū ir arī vēl nebijuši pasākumi – skolas vēstures izpēte, ceļu satiksmes noteikumu apgūšana radošā veidā, publiskās runas tehnikas apgūšana, kā arī sacensības, kurās tiks noskaidroti labākie pavāri starp novada jauniešiem.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. aprīļa līdz 1. novembrim.

Atbalstītie projekti

 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists
Mob.: +371 259 22018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0