Noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem

Publicēts 19.04.2016

Noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem. Kopumā tika iesniegti 19 projektu pieteikumi, no kuriem 13 aktuālākajiem un oriģinālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 10000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegtas tādas neformālo apmācību idejas, kā vides aizsardzības un veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana, bērnu un jauniešu starpkultūru dialoga un savstarpējās iecietības veicināšana, kā arī uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Visi atbalstītie jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. maija līdz 1. novembrim.

Nometņu projekta rezultāti

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists
Mob.: +371 259 22018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0