Novadu dienās Rīgā piedalās Čornajas pagasta folkloras kopa “Rateņš”

Publicēts 19.06.2019

15. un 16. jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā izskanēja “Novadu dienas”. Uz pasākumu bija sabraukušas folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi no malu malām, arī Čornajas pagasta Ratnieku tautas nama folkloras kopa “Rateņš” (vad. Dace Baltkāje). 15. jūnijā viņi priecēja skatītājus ar lustīgām dziesmām un atraktīvo rotaļprogrammu.

“Novadu dienu” programma bija bagāta, koncerti un meistardarbnīcas notika dažādās muzeja teritorijas vietās. Ikviens pasākuma apmeklētājs varēja izvēlēties pēc sirds patikas, ko darīt un ko klausīties.

“Rateņam” bija tas gods muzicēt Ostmalā, kur ļaudis varēja gan dancot, gan iet rotaļās, gan vienkārši klausīties un baudīt visu kopumā. Par omulību Ostmalas koncertā-dančos rūpējās harizmātiskā Dace Circene.

 

Informāciju sagatavoja folkloras kopas „Rateņš” vadītāja Dace Baltkāje

Foto Edgars Plavnovs

IMG_8930IMG_8934 IMG_8963

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0