Ozolaines pagastā notiks Mikeļdienas gadatirgus un Ražas balle

Publicēts 15.09.2014

26.septembrī plkst.14.00 pie Ozolaines pagasta tautas nama ar pagasta pašdarbnieku un skolas kolektīvu jestrajām dziesmām un jautrajām dejām sāksies Miķeldienas svinēšana. Aicinām visus uz Miķeļdienas gadatirgu, kur katram būs iespēja atrādīt savu bagātīgo ražu. Gadatirgū tiks meklēts smagākais ķirbis, lielākais sīpols, krāšņākie tomāti un vēl citi dārzeņi, kas šovasar izauguši un ir ievērības cienīgi piedalīties lielajā Miķeļdienas gadatirgū. Tāpat varēs dzirdēt senos un gadu gadiem pārbaudītos Miķeļdienas ticējumus un tradīcijas.

Šogad Miķeļdienas gadatirgus tiks apvienots ar Lielajiem ražas svētkiem, tāpēc plkst. 20.00 ikviens ir aicināts uz Ražas svētku balli pie galdiņiem Ozolaines pagasta tautas namā. Līdzi vēlams ņemt rudens veltes, sarūpētos ziemas ievārījumus, mazdārziņos izaudzēto un citus labumus.

Sandijs Golovenko
Ozolaines tautas nama vadītājs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0