Par Izglītības pārvaldes vadītāju apstiprināts Guntars Skudra

Publicēts 21.04.2016
Guntars Skudra

21. aprīļa Rēzeknes novada domes sēdē vienbalsīgi par jauno Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāju apstiprināts Guntars Skudra.

Prezentējot savu sagatavoto Rēzeknes novada izglītības attīstības koncepciju, Guntars Skudra uzsvēra, ka izglītībai jāiet kopsolī ar laiku, tāpēc skolās vairāk jāievieš mūsdienu tehnoloģijas un pasaules līmeņa jauninājumi, lai pēc skolas gaitu pabeigšanas mūsu jaunieši būtu konkurētspējīgi ne vien vietējā, bet visas Latvijas un pat pasaules mērogā. Kā atzina topošais Izglītības pārvaldes vadītājs, izglītības laukā vairāk jādomā par izglītības attīstību, nevis skolu saglabāšanu. Tāpat Guntars Skudra paredzējis skolu tīkla sakārtošanu: “Lai Rēzeknes novadā pastāvētu dzīvība un šī saucamā “asinsrite”, mums pēc iespējas jāsaglabā skolas tuvāk bērnu dzīvesvietai, savukārt vidusskolās jānodrošina daudzpusīga un kvalitatīva izglītība, ko palīdzēs sasniegt arī četrās novada vidusskolās izveidotie uzņēmējdarbības kontaktpunkti topošajiem un esošajiem uzņēmējiem.”

Guntars Skudra kopš 2007. gada strādājis Rēzeknes novada pašvaldībā par interešu izglītības speciālistu. Pirms tam viņš bijis metodiķis Viļānu bērnu un jauniešu centrā, kā arī piecus gadus vadījis Kaunatas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes darbu. Guntaram Skudram ir Rēzeknes Augstskolas maģistra grāds pedagoģijā. Viņš ir vadījis vairākus starptautiskus projektus, tostarp jauniešu apmaiņas projektu „Jaunā Latvija pieredzējušā Eiropā”, Sabiedrības integrācijas fonda Jauniešu vasaras izglītojošo skolu „Ieklausies…”, kā arī citus projektus.

Jaunais Izglītības pārvaldes vadītājs darbu uzsāks tuvākās nedēļas laikā, līdz ko viņa kandidatūra tiks apstiprināta Izglītības ministrijā.

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0