Personība – veiksmīga uzņēmuma pamats

Publicēts 11.12.2014
foto no interneta resursiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uz semināru un tikšanos uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem „Personība – veiksmīga uzņēmuma pamats”, kas notiks šī gada 16. decembrī Biznesa augstskolā „Turība”!

Pasākumā tiks meklētas atbildes, kā kļūt par veiksmīgu uzņēmēju – pārliecinoši piedalīties biznesa sarunās, atklāt radošo potenciālu, strādāt pie savas personības izaugsmes un ievērot etiķeti, lai iederētos biznesa vidē.

Pasākumā uzstāsies prezentāciju, biznesa sarunu un finanšu tirgus konsultants Toms Kreicbergs, mārketinga komunikāciju aģentūras „IDEA” vadītājs Ģirts Ozoliņš, psiholoģe un psihoterapeite, Rīgas Geštalta institūta pasniedzēja Baiba Pumpiņa un lietišķās etiķetes eksperte Aija Strautmane.

Pieejamas būs arī individuālās konsultācijas par aktuālajām Eiropas Savienības fondu u.c. atbalsta programmām uzņēmējiem, kā arī video prezentācija par LIAA atbalstu uzņēmējiem.

Dalība bez maksas.

Pasākuma programma atrodama pielikumā. Vairāk informācijas un reģistrācija LIAA mājaslapā www.liaa.gov.lv

Sīkāka informācija:
LIAA Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

 Pasākuma programma

ERAFLIAA_LOGO 488x175

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0