Pilngadības svētki Silmalas kultūras namā

Publicēts 22.08.2016

Augusta vidū Silmalas kultūras namā deviņi jaunieši tika sumināti Pilngadības svētkos. Novēlējumi un sirsnīgi apsveikumi šogad tika teikti Veltai Garianovai, Laurai Nizinai, Vitai Tarasikai, Jekaterinai Gruznovai, Sabīnei-Liānei Dzenei, Vladislavam Jahnovecam, Ērikam Ostrovskim, Sergejam Saveļjevam un Normundam Keidānam. 

Pasākuma scenārija idejas pamatā bija jubilāru sumināšana Holivudas stilā. Jaunieši pēc kārtas tika stādīti priekšā kā prēmijas „Bērnības mājiņa” laureāti. Pēc jubilāru sniegtajiem bērnības foto un videomateriāliem tika izveidotas 9 nominācijas: „Formula 1”; „Pārvērtības”, „Draudzība”, „Talantīgais dejotājs”, „Darba rūķis”, „Topmodele”, „Kindersurprise”, „Dzīvnieku pasaulē” un „Super-emocija”.

Svinīgajā pasākumā gaviļniekus sveica un no goda aploksnēm pasludināja nomināciju uzvarētāju vārdus ievērojamas pagasta personības – Jeļena Dzene (Silmalas PII vadītāja), Zinaīda Šilova (Maltas bāriņtiesas priekšsēdētāja), Marija Nizina (pensionāre), Marija Surikova (ārsta palīdze), Snežana Suhareva (studente), Natālija Stafecka (Silmalas KN vadītāja), Zinaīda Korziņina (z/s „Jūlija” saimniece) kā arī Maltas pagasta Bērnu un jauniešu centra metodiķe Inta Bule.

Savukārt ar burvīgo deju priekšnesumiem pasākuma dalībniekus priecēja sporta deju pāris Irīna un Vladislavs no Zilupes.

Turpinājumā jaunieši saņēma daudz apsveikumu, laba vēlējumu un ziedu, bet svētku noslēgumā visi kopā iedomājās vēlēšanos un nopūta svētku tortes svecītes.

Nu jau pasākums ir pagājis, bet lielā pieaugušo dzīve tikai sākas. Vēlēsim jauniešiem, lai visi svētkos izskanējušie novēlējumi, kā arī viņu pašu ieceres un sapņi, noteikti piepildītos dzīvē!

Natālija Stafecka,
Silmalas KN vadītāja

_DSC1240 _DSC1263 _DSC1348 _DSC1364 _DSC1389 IMG_8267_DSC1343_DSC1331IMG_8313 IMG_8379 IMG_8465

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0