Pirmais Sarkaņkalna ezeru skrējiens ar kārtīgu buļbu balli

Publicēts 12.08.2019

24. – 25. augustā Rēzeknes novada Vērēmu pagasta “Sarkaņkalnā” norisināsies pirmais Sarkaņkalna ezeru skrējiens.

24. augustu atklāsim ar bērnu skrējienu, kam vēlāk sekos starts tautas distancei 14 km garumā, trase vedīs gar Sološu un Adamovas ezera krastiem, gleznainām Adamovas ezera parka vietām. Pēc skrējiena plkst 19:00 notiks apbalvošana, kam sekos buļbu balle, kur aicināti visi interesenti gan skrējiena dalībnieki, gan visi atbalstītāji. Tradicionāli citās valstīs notiek pasta party, bet šoreiz mēs gan skrējējiem, gan atbalstītājiem piedāvāsim kartupeļus, kas pēc sastāva ir līdzīgs pastai. Šāda veida ballītes ir viena no ievērojamākām tradīcijām pasaules lielākajos maratonos. Buļbu balle sniegs iespēju satikties ar citiem dalībniekiem, apspriest distances, iegūt vērtīgus padomus skriešanas stratēģijai un protams jauki pavadīt laiku Sarkaņkalnā. Visus apmeklētājus priecēs dažādas grupas:

• Latgaliešu jaunā roka grupa “Žvūrgzdyni”.

• Džeza ansamblis, kura sastāvā ir Deniss Smirnovs, Dagnis Roziņš, Roberts Memmens, Daniels Pelcis

• Balli noslēgsim ar dančiem folkloras kopas “Vīteri” vadībā

Pēc buļbu balles nākamajā dienā, 25. augustā, plkst. 10:00 starts tiks dots pašiem izturīgākajiem 28 km distances dalībniekiem.

Visi interesenti ir laipni gaidīti!

Sīkāka informācija un reģistrēšanas meklējama www.sarkankalns.lv

Reģistrēšanās notiek līdz 20. augustam.

Arnis Krancāns,
Latvijas Finiera fonds ilgtspējīgai attīstībai valdes loceklis

sarkankalns1sarkankalns3sarkankalns2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0