Radošā darbnīca “Izrotāsim Lieldienas” Feimaņu pagasta bibliotēkā

Publicēts 18.03.2016

Ziemai lēnām atkāpjoties, garās, tumšās naktis kļūst īsākas, līdz beidzot diena ir pastiepusies tikpat gara kā nakts. Tad klāt ir Lieldienu laiks, kad gan ārā, gan dvēselē ir pavasaris. Gribas kaut kā gaiša, koša un krāsaina, tāpēc, gaidot svētkus, 16. martā Feimaņu pagasta bibliotēkā pulcējās bērni un skolēni uz radošo darbnīcu “Izrotāsim Lieldienas ”.

Lai pasākuma dalībnieki varētu radoši darboties, iepriekšējā dienā Lieldienu zaķis čakli strādāja pie materiālu sagatavošanas. Bērni grieza, līmēja, lipināja, veidoja dekoru Lieldienu zaķis un apsveikuma atklātni. Darinot šos darbus, bērni ne tikai ar tiem iepriecina sevi un savus tuvākos, bet arī attīsta pirkstu veiklību un radošo domāšanu. Ejot mājās, bērni savus darbus paņēma līdzi, jo arī tur ir jārada Lieldienu noskaņa. Paldies Ilonai Tjarvjei par darbnīcu vadīšanu, Ingrīdai Tjarvei par foto!

Priecīgas Lieldienas!

Erna Ulase
Feimaņu pagasta bibliotēkas vadītāja 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0