Rēzeknes novada 2019.gada atklātais komandu čempionāts tenisā

Publicēts 05.09.2019

2019. gada vasaras nogalē 29. augustā Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika kārtējais Rēzeknes novada atklātais komandu čempionāts galda tenisā. Sacensībās piedalījās 12 komandas no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Sākumā komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās pa 4 komandām, kur pirmo divu vietu ieguvēji apakšgrupās izveidoja augstāko līgu (6 komandas), bet trešo un ceturto vietu ieguvēji izveidoja 1. līgu(6 komandas). Cīņas bija interesantas un spraigas, jo uzvarētājus gan augstākajā, gan pirmajā līgā varēja noteikt tikai pēdējās izšķirošajās spēlēs. Augstākā līgās čempionātā izšķirošā spēlē satikās komandas V.G.ALEF (Daugavpils) un Rēzeknes BJSS, par uzvarētāju kļuva V.G.ALEF kas ar rezultātu 2:1 apspēlēja Rēzeknes BJSS, kas attiecīgi izcīnīja 2. vietu. Tāpat tas arī notika 1. līgā, kur spēlē par 1. līgas čempionu komanda Pumpīši (Rēzekne) ar rezultātu 2:1 apspēlēja ARIS (Rēzekne). Traumu pēc šajā čempionātā nestartēja spēcīgā Rēzeknes novada komanda. Novēlēsim novada komandai ātrāku atveseļošanos un dalību sacensībās.

Sacensību rezultāti:

Augstākā līga: 1. vieta V.G.ALELEF/Daugavpils/, 2. vieta Rēzeknes BJSS, 3. vieta “Rēzekne”, 4. vieta GTK Daniela/Daugavpils/, 5. vieta 1960/Daugavpils/, 6.vieta GTK Aizkraukle-1.

1. līga: 1. vieta Pumpīši/Rēzekne/, 2. vieta ARIS/Rēzekne/, 3. vieta Līvāni, 4. vieta LV/Rēzekne/, 5. vieta GTK Aizkraukle-2, 6. vieta Krāslava.

Uz tikšanos nākamgad.

 

Rēzeknes novada BJSS galda tenisa treneris Bruno Losāns

teniss1 teniss2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0