Rēzeknes novada 2020.gada jaunatnes galda tenisa līgas pirmās kārtas rezultāti

Publicēts 12.03.2020

          Šī gada 22.februārī Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika Rēzeknes novada jaunatnes līgas individuālais čempionāts galda tenisā 1.kārta. Sacensības tiek organizētas, lai popularizētu un attīstītu galda tenisu jaunatnes vidū Latgalē. Sacensības notiks trīs kārtās. Kopvērtējumā ieskaitē tiks vērtēti divi labākie rezultāti no trim. Pēc sacensību nolikuma zēni un meitenes, dažādu vecuma grupās spēlē kopā. Liela nozīme būs sacensību trešajai kārtai. Pēdējā kārtā tiks piešķirti bonusi par iegūtām vietām, kas palielināja intrigu sacensību dalībnieku vidū cīņā par godalgotām vietām. 1.kārtas sacensībās piedalījās 48 dalībnieki no dažādiem Latgales novadiem un pilsētām. Sacensības bija interesantas, spraigas un intriģējošas, par ko liecina sacensību rezultāti.

1.kārtas grupu uzvarētāji vecuma grupās:

Vecuma grupa 2001.-2004.g.dz. jaunieši: Rusakovs Dainis /Individuāli/

Vecuma grupa 2001.-2005.g.dz. jaunietes: Mazure Nensija /Tiskādu vidusskola/

Vecuma grupa 2006.g.dz. un jaunāki zēni: Kristiāns Kivlenieks /Preiļu BJSS/

Vecuma grupa 2005.g.dz. un jaunākas meitenes: Nadežda Suvorova/Tiskādu vidusskola/

 Pēc nolikuma 2.kārtas spēles tiks izspēlētas 14.martā un 3.kārtas – 28.martā.

Rēzeknes novads BJSS galda tenisa treneris

Bruno Losāns

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0