Rēzeknes novada atklātais strītbola turnīrs

Publicēts 10.07.2017

Rēzeknes Novada dienas ietvaros, 15. jūlijā plkst. 12.00, Rēzeknes novada pagastu un citu novadu viesu (puišu un meiteņu) komandas aicinātas piedalīties Rēzeknes novada atklātajā strītbola turnīrā. Pasākuma norises vieta — Vērēmu pagasta Ančupānu ieleja (kartodroms).

Lai piedalītos turnīrā, komandu dalībniekiem nepieciešams pieteikties līdz 2017. gada 13. jūlijam pie Igora Derjagina Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Atbrīvošanas aleja 95A, 1.stāva 13.kab. vai uz e-pastu: igors.derjagins@saskarsme.lv). Pieteikumā jābūt kontaktinformācijai un dalībnieku sarakstam, norādot katra dzimšanas gadu un pagastu, kuru pārstāv.

Sīkāka informācija nolikumā.  

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0