Rēzeknes novada BJSS audzēkne izcīna čempiones titulu Latvijas jaunatnes čempionāta fināla ātrajā 64 lauciņu dambretē

Publicēts 20.03.2019

No 11. līdz 16. martam Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē, kas kopā pulcēja Latvijas labākos dambretistus U-8, U-10, U-13 un U-16 vecuma grupās. Sacensības organizēja Latvijas Dambretes Federācija un to laikā tika noskaidroti spēcīgākie Latvijas jaunie dambretisti klasiskajā, ātrspēlē un ātrajā 64 lauciņu dambretē. Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolu U-16 vecuma grupā pārstāvēja Neļa Kristīne Malahovska. Klasiskajā dambretē, tikai pateicoties sliktākiem papildrādītājiem, Neļai nācās samierināties ar ceturto vietu. Savukārt nākošajās divās dambretes disciplīnās izcīnītas godalgotās vietas. Ātrspēlē Neļa ieguva 2. vietu, bet ātrajā dambretē tika izcīnīts Latvijas čempiones tituls U-16 grupā. Pirms Latvijas jaunatnes čempionāta fināla, 9.februārī Liepupē notika Skolēnu sporta spēles dambretē, kas vienlaicīgi bija atlase uz Latvijas finālu. Šajā turnīrā Neļa Kristīne Malahovska izcīnīja 1. vietu. Rēzeknes novada BJSS dambretes treneris Juris Dombrovskis 15Marts-161 (930 x 1395)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0