Rēzeknes Novada dienā Ančupānu ielejas teritorijā būs satiksmes ierobežojumi

Publicēts 14.07.2015

18. jūlijā Ančupānu ielejā notiks tradicionālā Rēzeknes Novada diena. No pulksten 12.00 dienā pasākuma apmeklētājiem sarūpēti aizraujoši un ģimeniski, izzinošām un sportiskām aktivitātēm piesātināti svētki. Šogad kopā ar Rēzeknes Novada dienu Ančupānu ielejā aizritēs arī starptautiskā folkloras festivāla „Baltica” Dižkoncerts, kas pulcēs tūkstošiem folkloristu no Latvijas malu malām, kā arī no vairākām ārvalstīm.

Paredzams, ka kopumā svētku norises apmeklēs līdz pat 15 tūkstošiem cilvēku. Lai nodrošinātu pasākuma apmeklētāju drošību, laika posmā no 18. jūlija plkst. 9.00 līdz 19. jūlija plkst. 9.00 autoceļa P36 „Rēzekne-Gulbene” posmā no Rēzeknes pilsētas robežas līdz krustojumam ar šoseju A12 „Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova)” būs atļauta tikai vienvirziena kustība virzienā uz Rēzekni. Atļautais maksimālais ātrums šajā ceļa posmā – 30 km/h. Izmaiņas satiksmes organizācijā nepieciešamas, jo stāvlaukums un pasākumu norises vieta neatrodas vienā ceļa pusē, turklāt folkloras festivāla „Baltica” dalībnieku autobusu stāvēšanai tiks izmantota arī autoceļa braucamā daļa. Jāatzīmē, ka iebraukšana un izbraukšana uz/no SIA „Dinaz” degvielas uzpildes stacijas un uz/no Ančupānu memoriāla nemainās. Autovadītāju ērtībām tiks izvietotas dzeltenās pagaidu apbraukšanas zīmes, kas palīdzēs apbraukt Ančupānu ielejas teritoriju.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ceram, ka daudzveidīgās un interesantās svētku norises atsvērs neērtības, kas sagādātas, ilgāku laiku pavadot ceļā.

Shēma .pdf formātā

 sheema_ND_final

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0