Rēzeknes novada dienā Kaunatā notiks ģimeņu svētki “Būt kopā!”

Publicēts 16.07.2019

Ikviena ģimene sevī jūtas jauna, radoša un aktīva. Tāpēc ģimenes tiek aicinātas piedalīties ģimeņu festivālā “Būt kopā!”.

Festivāla ietvaros notiks Jauno ģimeņu konkurss, kurā piedalīsies ģimenes no Rēzeknes novada, kā arī viesģimenes no Baltkrievijas un Lietuvas. Viens no nosacījumiem, lai pieteiktos konkursam, bija tas, ka vismaz vienam no vecākiem ir jābūt jaunākam par 35 gadiem.

Katra ģimene atklās sevi radošajā vizītkartē, iepazīstinās ar sevi izstādē “Mūsu sasniegumi”, kā arī ģimenes tradicionālajā ēdiena konkursā padalīsies ar savu īpašo ģimenes ēdiena recepti. Vēlāk visas ģimenes piedalīsies sportiskajās aktivitātēs sacensībās “Lielā ģimenes stafete”, kur dažādos netradicionālajos sporta veidos un erudīcijas spēlēs cīnīsies par uzvaru. Svētku koncertā plkst.17.00, kurā uzstāsies Kaunatas pagastu apvienības pašdarbības kolektīvi, tiks sveiktas un godinātas Aktīvās, Talantīgās, Radošās, Stiprākās, Draudzīgākās ģimenes.

Visās festivāla aktivitātēs varēs piedalīties ikviena ģimene, kas būs klāt festivālā, kā arī apmeklētāji varēs pielikt savu roku dažādās darbnīcās – grafiti gleznošana uz jauniešu centra lielās sienas, nofotografēties foto stūrītī, uzēst spēka zupu, pavizināties ar ponijiem, apskatīt mājdzīvniekus, iztrakoties piepūšamajās atrakcijās, zīmēt ar krītiņiem uz asfalta, atspirdzināties ar dažādiem dzērieniem Fresh zonā, izspēlēties dārza spēlēs un izklaidēties vakara koncertos.

Gaidām visus ģimeņu svētkos!

Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības
Izglītības pārvaldes vadītājs

T.646 07201

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0