Rēzeknes novada Ilzeskalna pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās – tuvāk un ērtāk klientiem

Publicēts 29.11.2018

No 2018. gada 17. decembra Rēzeknes novada Ilzeskalna pagasta Ilzeskalna pasta nodaļa sāk darbu jaunās telpās – pasta pakalpojumi Ilzeskalnā būs pieejami Centra ielā 1, pagasta pārvaldes ēkā. Jaunās telpas atrodas ciema centrā un būs klientiem ērtāk sasniedzamas. Pārceļoties uz jaunām telpām, nodaļā būs atjaunināts piedāvājamo preču sortiments un izveidoti atvērtā tipa tirdzniecības stendi, kas apmeklētājiem ļaus uzskatāmi iepazīties ar aktuālajiem drukātās preses izdevumiem. Ilzeskalna pasta nodaļas darba laiks netiks mainīts.

Ilzeskalna pasta nodaļas jaunās telpas pagasta pārvaldes būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem, nodrošinot vidi, kas pieejama arī jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Turklāt nodaļa jaunajās telpās būs ērti sasniedzama ar autotransportu arī no tālākas apkaimes, jo blakus ēkai, kurā atrodas nodaļa, ir plašs stāvlaukums.

Lai klientiem varētu izvēlēties sev interesējošo preses izdevumu, jaunajā nodaļā ar tiem būs iespējams iepazīties atvērtā tipa stendos. Tāpat tiks mainīts un atbilstoši klientu vēlmēm modernizēts arī nodaļā pieejamo preču piedāvājums.

Ilzeskalna pasta nodaļas darba laiks saglabāsies nemainīgs: pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 11 un no plkst.11.30 līdz 13.10.

Latvijas Pasts pēdējos divos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 

Sīkākai informācijai:

Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja,
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0