Rēzeknes novada Junioru Volejbola līgas (JVL) 4.sezonas noslēgums

Publicēts 09.01.2018

Pirms jaunā gada 28.decembrī Maltas daudzfunkcionālajā zālē noslēdzās Rēzeknes novada Junioru Volejbola līgas finālspēles.

Sacensības jau ceturto gadu organizē un vada Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skola. Šogad sacensībām kopskaitā pieteicās 15 komandas. Jaunietes sacentās volejbola spēlē starp 7 komandām, bet jaunieši – starp 8 komandām.

Izspēlējot divus spēļu posmus  un izslēgšanas spēļu posmu 28.decembrī, tika noskaidroti JVL 4.sezonas Lielā un Mazā kausa ieguvēji.

Jaunietēm “Lielā kausa ” ieguvējas kļuva Rēzeknes BJSS/Bērzgale komanda un “Mazā kausa” ieguvējas – Ezernieku komanda. Par labākām komandas spēlētājām tika atzītas –  Makašānu komandā Ieva Jurjāne, Krāslavas VĢ komandā Aleksandra Andrukoviča, DNSS komandā Jana Poļaka, Maltas komandā Annemarija Rivča, Ezernieku komandā Loreta Ieva Dārzniece, Kaunatas komandā Ērika Peļņa.

Labākā turnīra spēlētāja – Elīna Mičule no Rēzeknes BJSS/Bērzgale komandas.

Jauniešiem “Lielā kausa” ieguvēji kļuva Bērzgale/RT komanda un “Mazā kausa” – DNSS komanda no Daugavpils novada. Labākie komandas spēlētāji – Ezernieku komandā Alvis Žilinskis, Kaunata I komandā Kaspars Potašovs, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komandā – Andris Spalvis, DNSS komandā Raivis Olehnovičs, Krāslavas ģimnāzijas komandā Edgars Reruhs, Kaunatas II komandā Eduards Dekterevs.

Labākais turnīra spēlētājs – Artis Zvīdris no  Bērzgale/RT komandas.

Paldies visiem, JVL 4.sezonas tiesnešiem – Oļegam Žukovam, Arnim Žogotam, Ilmāram Madžulim un Agnesei Madžulei!

JVL finālspēļu rezultāti – šeit!

Fotogalerija

Rēzeknes novada BJSS sporta speciāliste

Arnita Poiša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0