Rēzeknes novada kausa izcīņā hokejā šogad uzvar pieredze

Publicēts 23.04.2014

Hokeja spēleHokeja komanda - uzvarētājaZiema šogad mūs nav lutinājusi, tāpēc Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā notika nevis uz kāda no novada hokeja āra laukumiem, bet Daugavpils ledus hokeja hallē. Šogad 12. aprīļa turnīrā piedalījās sešas labākās novada komandas. Sīvā konkurencē, ar rezultātu 1:2 (bullīšos), finālā 1. vietu izcīnīja pieredzējusī komanda „Vecie Buki”, Edgara Teivāna vadībā. Finālā, vicečempionu kauss šoreiz bija jāsaņem jauniešu komandai no Gaigalavas pagasta „WS-TM”, kapteinis Artis Plušs. Mazajā finālā, gūstot trīs bezatbildes vārtus, 3. vietu izcīnīja HK „Rezgols” komanda, kapteinis Māris Sinijs.

Paldies arī komandām no Bērzgales, Ilzeskalna un Ozolaines pagasta Ritiņu ciema, par sīvu konkurenci katrā spēlē. Tāpat tika godināti labākie turnīra spēlētāji. Par tiem kļuva Edgars Teivāns („Vecie Buki”), Mārtiņš Vaičulis (HK „Rezgols”). Turnīra vērtīgākā spēlētāja titulu, ar septiņiem gūtajiem vārtiem četrās spēlēs, ieguva Kalvis Dobkevičs no „WS-TM” komandas.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0