Rēzeknes novada meitenes aicinātas piedalīties futbola festivālā “Live Your Goals”

Publicēts 14.09.2017

24. septembrī  Rēzeknē notiks meiteņu futbola svētki, uz kuriem aicinātas novada futbolistes. Pasākumu “Live Your Goals meiteņu futbola festivals” ir Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) īstenota futbola attīstības programma, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) centieniem jau ceturto gadu norisinās arī Latvijā.

Programmas galvenais mērķis ir ļaut katrai meitenei iesaistīties futbolā, pamēģināt un izjust šo skaisto sporta veidu, kā arī tā emocionālo pusi. Gaidāmajos pasākumos tiek aicinātas piedalīties pilsētas un apkārtējo reģionu meitenes un viņu vecāki, lai tuvāk iepazītu futbolu un izmēģinātu savus spēkus šajā sporta veidā.  Rēzeknes meiteņu futbola dienā īpaši aicinātas piedalīties meitenes vecumā no sešiem līdz 12 gadiem.

Pasākumu laikā sadarbībā ar Rēzeknes BJSS treneriem norisināsies dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no FIFA un LFF. Savukārt vietējām skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt ekipējumu un bumbas izmantošanai sporta stundās.

LIVE YOUR GOALS FESTIVĀLS RĒZEKNĒ

24. septembris | Olimpiskais centrs Rēzekne, Stacijas iela 30b

12:00 | Reģistrēšanās

13:00 | Aktivitātes

14:45 | Apbalvošana

Pieteikšanās un plašāka informācija | bjss@rezekne.lv ; +371 26338821

Otro gadu pēc kārtas Live Your Goals meiteņu futbola festivāls tiek organizēts visa gada garumā kā vairāku pasākumu sērija, lai paplašinātu festivāla ģeogrāfiju. Līdz šim līdzīgi pasākumi norisinājušies arī Rīgā, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0