Rēzeknes novadā notiks ielu deju festivāls „Freestyle Spring 2015”

Publicēts 14.05.2015

Mācību gada noslēgumā, 30. maijā Maltas KN plkst. 14.00 notiks Rēzeknes novada ielu deju festivāls „Freestyle Spring 2015”. Ielu dejas apvienojumā ar skatuves kustību ir efektīvs veids kā pilnvērtīgi attīstīt gan fiziskās prasmes, gan aktieriskās dotības, kas savukārt sekmē harmoniskas un radošas personības attīstību. Pasaulē šis dejas veids ir ļoti populārs un pēdējos gadus plašu atzinību gūst arī Latvijā.

Festivāla laikā notiks BEZMAKSAS popping un breika deju meistarklases, kuras vadīs pasniedzēji no Rīgas un Anglijas. Tā ir iespēja mūsu Rēzeknes novada bērniem apgūt ielu deju pamatsoļus.

Aicinām bērnus un jauniešu pieteikties arī BEZMAKSAS graffiti meistarklasēm. Mūsdienās par graffiti dēvē vienu no ielu mākslas žanriem, ko tehniski izpilda ar marķieru vai krāsas aerosolu palīdzību dažādos stilos.

Pasākumā ieradīsies dejotāji no visas Latvijas! Būs iespēja vērot gan pašus mazākos, gan profesionāļus. Festivāla dejotājus vērtēs kompetenta žūrija.

Jaunieši ar lielu interesi vēro šādus pasākumus un jāpiebilst, ka ielu deju festivāli Latvijā notiek ļoti reti.

Informācijai un pieteikumiem: freespring@inbox.lv, mob. 25439659 (Edgars Jukna)

 

Edgars Jukna
Festivāla organizators un dejotājs 

4 1 2 3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0