Rēzeknes novada pašvaldības foajē apskatāma foto izstāde „Dorbs”

Publicēts 30.01.2015
Foto: Eduards Medvedevs

Ikviens interesents un foto mākslas cienītājs ir gaidīts Rēzeknes novada pašvaldībā, kur līdz pat februāra beigām var apskatīt fotokluba „ARTērija” biedru un viņu draugu veidoto izstādi „Dorbs”.

Kā pastāstīja viens no izstādes līdzautoriem, fotokluba „ARTērija” biedrs Eduards Medvedevs, ideja rīkot fotogrāfiju izstādi par cilvēkiem darba procesā radusies, jo tieši darbs ir tas, kas raksturo un pilnveido cilvēkus. „Īpaši Latgalē ļoti bieži var likt vienādības zīmi starp vārdiem „darbs” un „amats”, jo šeit cilvēki no paaudzes paaudzē pārmanto prasmes un arodus, ko pielieto arī ikdienā, nodrošinot sev iztiku.”

Par izstādes simbolu var dēvēt sastrādātas rokas, kas liecina par smagā darbā pavadītu dzīvi, savukārt fotogrāfiem tā ir kā medusmaize: „Rokas, līdzīgi kā acis, par cilvēku pasaka ļoti daudz. Tās vienmēr ir interesanti fotografēt, un arī rezultāts ikreiz ir pārsteidzošs.,” teic Eduards Medvedevs.

Izstādē apskatāmo fotogrāfiju autori ir fotokluba biedri: Eduards Medvedevs, Ivars Daugulis, Edgars Pavlovskis, Mihails Stecjuks, Sanda Medvedeva, kā arī fotokluba draugi: Māris Justs, Juris Laizānes, Anna Rancāne un Viola Anna Bīriņa.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0