Rēzeknes novada skolnieku komandu čempionāts 2019

Publicēts 28.03.2019

Šī gada 26. martā Rēzeknes novada Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika Rēzeknes un Viļānu novada skolnieku komandu čempionāts galda tenisā. Sacensībās piedalījās triju skolu komandas, kuras sacentās gan vecākajā un jaunākajā grupā. Vecākajā grupā startēja piecas, bet jaunākajā – četras skolu komandas. Visvairāk komandu startēja no Tiskādu vidusskolas –četras, Kaunatas vidusskolas –trīs, bet no Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskolas – divas. Sacensības bija interesantas un spraigas, komandu čempionus, un individuālos labākos spēlētājus noteica pēdējā sacensību kārtā. Vecuma grupā 2003.-2004. gadā dzimušie par čempioniem kļuva Kaunatas vidusskolas-I komanda (Katrīne Bartuša, Dainis Rusakovs, Nauris Katkovskis), bet labākie spēlētāji bija – Oksana Seņkova (Tiskādu vidusskola), Dainis Rusakovs (Kaunatas vidusskola). Bet vecuma grupā 1999.-2002. gadā dzimušie čempiona titulu izcīnīja Tiskādu vidusskolas I komanda (Nensija Mazure, Deniss Filatovs, Vasīlijs Zvonkovs), bet labākie spēlētāji – Nensija Mazure (Tiskādu vidusskola), Vadims Matisāns (Kaunatas vidusskola). Komandu sadalījums: Vecuma grupa /2003.-2004.dz.g./ 1.vieta Kaunatas vidusskola-I 2.vieta Tiskādu vidusskola-I 3.vieta Kaunatas vidusskola-II Vecuma grupa/1999.-2002.dz.g./ 1.vieta Tiskādu vidusskola-I 2.vieta Kaunatas vidusskola-I 3.vieta Tiskādu vidusskola-II Uz drīzu tikšanos nākošajā komandu čempionātā! Rēzeknes novada BJSS galda tenisa treneris Bruno Losāns ten2 ten3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0