Rēzeknes novada skrējēji gadu sāk ar veltījumu Latvijas simtgadei

Publicēts 02.01.2018

Spītējot ziemai netipiskajiem apstākļiem- lietum un slapjajam sniegam, 1. janvārī Rēzeknes novadā notika  novada sporta kluba “Magnen” organizētais skriešanas maratons, kurā ikviens skrējējs varēja sniegt savu veltījumu Latvijas simtgadei, skrienot noteiktu distanci. Skrējiena mērķis bija noskriet vismaz 100 kilometrus, sākot skrējienu no dažādiem novada pagastiem- Dricāniem, Verēmiem, Maltas, Ilzeskalna. Skrējienā piedalījās 26 skrējēji, un kopumā tika pieveikti 335 km. Sporta kluba “Magnen” vadītājs Edgars Kļaviņš stāsta: “Skrējām pa visiem Rēzeknes novada ceļiem, kuri ved uz Rēzeknes pilsētu. Lielākais maršruts bija 24 km, mazākais- 5 km, bet visi kopā mēs noskrējām ļoti cienīgu distanci, un tas ir mūsu veltījums Latvijas jubilejai.”

Visi skrējēji satikās Rēzeknē Festivāla parkā pie svētku egles, kur notika rezultātu apkopošana.

Aizvadītais gads sporta kluba ‘’Magnen” biedriem ir bijis pietiekami aktīvs – skrējēji piedalījās vairākos skrējienos Latvijas pilsētās un ārzemēs, veicot vairākus desmitus kilometru garas distances. Daži ir veikuši viena skrējiena laikā vairāk kā 100 km, daži sacensībās pavadījuši 24 stundas.

Diānas Seleckas teksts un foto

DSC_0190 CaptureDSC_0201DSC_0210DSC_0215DSC_0217

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0