Rēzeknes novada Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar NBA līderi

Publicēts 13.06.2016

Svētdien, 5. jūnijā, Rīgā, Olimpiskā sporta centra basketbola zālē, Banka Citadele jaunajiem basketbolistiem dāvināja iespēju tikties ar Kristapu Porzinģi. Uz šo vienreizējo pasākumu no basketbola skolām visā Latvijā tika ielūgti 250 bērni.

Šī iespēja tika dota arī Rēzeknes novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas trīs audzēkņiem – Kristapam Obermanim, Jānim Dembovskim (no Dricānu vidusskolas) un Elīzai Poišai (no Rēzeknes 1. Valsts Ģimnāzijas). Jaunieši bija ļoti sajūsmināti par tikšanos ar latviešu basketbolistu, kas pārstāv NBA klubu Ņujorkas „Knicks”.

Tikšanās laikā varēja piedalīties konkursos, nofotografēties ar jauno NBA zvaigzni. Katram dalībniekam tika sagādātas interesantas balvas.

Jaunieši daloties iespaidos stāstīja, ka pasākuma gaitā varēja uzdot jautājumus liepājniekam, kurš dalījās pieredzē ar iespaidīgiem un pamācošiem notikumiem par savām sportiskajām gaitām Amerikā. Pasākumā piedalījās arī pašmāju mākslinieki kā Aminata Savadogo, grupa „Olas”, un savu meistarību bumbas likšanā no augšas parādīja Kristaps Dārgais. Daudziem tika dota iespēja 1:1 saspēlēt ar Kasparu Porziņģi. Elīza atzina: “Tikties ar Poziņģi dzīvē bija interesants un iedvesmojošs piedzīvojums!”

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0