Rēzeknes novada teritorijā notiks militārās mācības

Publicēts 03.05.2016
9. - 13. maijā plānoto mācību teritorija

Maijā Rēzeknes novada teritorijā Nacionālie bruņotie spēki rīkos Sauszemes spēku kājnieku brigādes mācības. No 9. līdz 13. maijam Čornajas, Kaunatas un Stoļerovas pagasta teritorijā Kaujas atbalsta bataljona rota ir plānojusi veikt taktiskās nodarbības ar patruļbāzes ierīkošanu pie ūdenstilpnes un speciālo šāvienu imitācijas līdzekļu izmantošanu. Savukārt no 16. līdz 18. maijam Čornajas un Griškānu pagasta teritorijā notiks taktiskās nodarbības ar patruļbāzes ierīkošanu un speciālo šāvienu imitācijas līdzekļu izmantošanu. Plānotajās apmācībās piedalīsies 50 karavīri pilnā kaujas ekipējumā, kā arī tiks iesaistītas militārās autotransporta vienības.

Iedzīvotāji aicināti neuztraukties, redzot militārās tehnikas un karavīru pārvietošanos pa apkārtnes autoceļiem. Militāro mācību laikā netiks nodarīts kaitējums privātpersonu īpašumiem vai apkārtējai videi, kā arī tiks ievēroti visi ugunsdrošības noteikumi.

Bruņotie spēki atvainojas par sagādātājām neērtībām, kas var īslaicīgi rasties saistībā ar troksni vai militārās tehnikas pārvietošanos.

16. - 18. maijā plānoto mācību teritorija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0