Rēznas pamatskolas sākumskolēni izgatavo sev atstarotājus

Publicēts 09.10.2014

Latvijai iedalītais klimats mūs aplaimo ne tikai ar siltām vasarām un sniegotām ziemām, bet arī ar vakariem, kas ātri satumst. Tāpēc 26. septembrī Drošības nedēļas noslēgumā Rēznas pamatskolas sākumskolas skolēniem bija iespēja pašiem parūpēties par savu drošību, un katram radošajā darbnīcā pagatavot savu atstarotāju. Ikviens 1.-4. klašu skolēns varēja noskatīties izzinošu video „Drošs ceļš uz skolu” un pēc noskatīšanās atbildēt uz jautājumiem par redzēto. Izrādījās, ka bērni uzmanīgi sekoja filmiņai un prata atbildēt uz jautājumiem. Bērni, kuri bija zinoši visos ceļu satiksmes jautājumos un radoši veica praktisko darbu, kā veicināšanas balvas saņēma atstarotājvestes, ko skolēniem sagādāja ceļu satiksmes drošības direkcijas Rēzeknes reģionālās nodaļas priekšnieks Vitālijs Keišs. Pie vestēm tika 1. klases skolnieces Valērija Livkiša un Samanta Pavlova, 2. klases skolnieki Diāna Dombrovska un Ingus Lukša, 3. klases skolnieki Annija Sīle un Iļja Iļjins, 4. klases skolnieks Maksims Piteļevs.

Ināra Ameļko
Rēznas pamatskolas skolotāja

Foto: Dzintra Gribuste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0