Rihards Teirumnieks no Audriņu pagasta — konkursa „SUPERPUIKA 2016” finālā!

Publicēts 23.03.2016

9. aprīlī Rīgā, Zirgu Pastā notiks konkursa „SUPERPUIKA 2016” fināla sacensības. Tajās starp desmit labākajiem piedalīsies un par titulu cīnīsies arī Rēzeknes novada zēns Rihards Teirumnieks no Audriņu pagasta.

Konkursa 1. kārta norisinājās pagājušā gada rudenī  TJN “Annas 2” (Rīgā), tajā piedalījās 132 zēni no visiem Latvijas reģioniem. Šajā kārtā Rihards ieguva 34 punktus, tādā veidā iekļūstot 30 zēnu vidū, kam tika dota iespēja piedalīties konkursa 2. kārtā.

2015. gada 3. decembrī norisinājās konkursa „SUPERPUIKA 2016” 2. kārta, kurā Rihardam bija iespēja pierādīt sevi četros uzdevumos – fiziskajā trasē, amatniecībā, foto snaiperu disciplīnā, radošajā uzdevumā. Savus uzdevumus Rihards veica ļoti labi un iekļuva to  desmit zēnu vidū, kuri izcīnīja iespēju piedalīties konkursa „SUPERPUIKA 2016” finālā 2016. gada pavasarī!

Visi interesenti varēs noskatīties konkursa fināla ierakstu 30. aprīlī Latvijas Reģionu televīzijā plkst. 22:00.

Vispārīga informācija par finālu pieejama: https://superpuika.wordpress.com/jaunumi/
Iepazīties ar visiem konkursa finālistiem var šeit:
https://superpuika.wordpress.com/superpuika-2016/

Novēlam veiksmi Rihardam konkursa finālā!

Informāciju sagatavoja:
Dēzija Teirumnieka.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0