Rosīgs gada sākums Kaunatas Jauniešu centrā “Buras”

Publicēts 14.02.2020

Nereti šķiet, ka gada sākums ir kluss un apcerīgs laiks, taču ne Kaunatas Jauniešu centrā „Buras”! Gada sākums jauniešu centrā bija rosīgs un labo darbu pilns. Ziemassvētki pagāja, bet pārsteigumi turpinās! Jauniešu centram tika iegādāti jauni, skaisti, stilīgi T-krekli! Tagad mēs būsim atpazīstami! Jaunieši paši izvēlējās krāsas – melns ar baltu – klasika. Speciāli izstrādāts dizains. Paldies autorei – mūsu jaunietei Justīnei Kablanovai!

Ļoti patīkami dāvanas saņemt un vēl patīkamāk ir tās dāvināt, tāpēc jaunieši ar saldumiem, ar dāvanām devās ciemos uz pirmsskolas izglītības iestādi „Zvaniņš”. Bērniem tika organizēta radošā darbnīca „Mazie vērotāji”, kur kopā darbojāmies: krāsojām, līmējām, spēlējāmies un jauki pavadījām laiku. Noslēgumā bērni saņēma konfektes un dāvanu kasti ar pasaku un stāstu grāmatām, zīmēšanas papīru, krītiņiem, zīmuļiem. Par sarūpētajām dāvanām pateicamies biedrībai „Par stipru ģimeni” un jauniešiem par interesantām, krāsainām grāmatiņām! Apmeklējot bērnudārzu, jaunieši kopā ar audzinātājām atcerējās savu bērnību, interesantus atgadījumus.

Labie darbi turpinās! Laimīgs var justies tikai tas cilvēks, kurš kaut uz mirkli ir spējīgs darīt laimīgu kādu citu. Jau no decembra mēneša Jauniešu centrs rīkoja akciju „Ķepa ķepai”, kuras laikā vācām segas, paklājus, matračus, barību. Februāra sākumā jaunieši apmeklēja Rēzeknes dzīvnieku patversmi, lai dzīvnieciņiem nogādātu siltas sedziņas un gardas maltītes! Paldies Kaunatas vidusskolai, PII ”Zvaniņš„ darbiniekiem un bērnu vecākiem, pagasta iedzīvotājiem, jauniešiem, Tautas namam, Kaunatas pagasta pārvaldei!

Janvāra mēnesī Jauniešu centrā notika vairākas radošās darbnīcas, kulinārijas vakars, „kraukšķīgā” pēcpusdiena un zīmējumu konkurss. Kopā ar bērniem un jauniešiem ieguvām pozitīvas emocijas un noņēmām stresu – krāsojām mandalas; gatavojām iecienītākos salātus jauniešu vidū – čipsu salātus; cepām kraukšķīgās maizītes un dzērām piparmētru tēju. Mēneša beigās norisinājās zīmējumu konkurss „Ziemas prieki”. Sniegu sagaidījām! Visi dalībnieki saņēma balvas!

Pārbaudīt savu atjautību devāmies uz Jaungada kvestu (kvests ir komandas spēle, kuras mērķis ir risināt noteikto uzdevumu (piem., atrast un izmantot priekšmetu, iziet ārā no istabas u.tml.)) Ozolaines pagastā. Aizraujošā un interesantā piedzīvojumā piedalījās divas jauniešu un viena jauniešu vecāku komandas. Paldies rīkotājiem par emocijām, piedzīvojumu un labi pavadītu vakaru!

No šī gada Jauniešu centrā veidojas jauna tradīcija – godināsim aktīvākos, radošākos jauniešus, kuri vienmēr gatavi darboties, piedalīties it visur! Šoreiz mēs suminām Renāru, Egitu, Mairi un Danielu kā visaktīvākos šī pusgada (rudens –ziema) jauniešus. Viņi piedalījās vairākos pasākumos: projekta „Radoši un kreatīvi” realizēšanā; apmeklēja divus kvestus Ozolainē; piedalījās piparkūku cepšanas vakarā; labdarības pasākumā, kad apmeklējām pagasta vientuļos seniorus un represētās personas; jauniešu deju kolektīvu sadancos; ciemojās PII ”Zvaniņš”; piedalījās Rēzeknes novada forumā un Vispasaules Lielajā Talkā Stoļerovā. Balvā – boulinga piedzīvojums 50eiro vērtībā. Paldies sponsoram par superīgu dāvanu jauniešiem! Jaunieši, esiet aktīvi! Varbūt nākamreiz balva būs tieši jums.

Jauniešu centram „Buras” parādījās hobijs – krājam kuģīšus: lielus, mazus, paštaisītus, suvenīrus… Ar prieku pieņemsim dāvinājumus!

Ja gada sākums darbīgs, tad arī viss gads būs tāds! To novēlam arī jums!

 

Kaunatas jauniešu centra „Buras” vadītāja Tamāra Kablanova,
autores foto

20200110_144613 20200121_165751 20200121_170131 20200123_151818 20200123_154733 20200129_185348 20200129_210339 20200205_143736 20200212_152059 20200212_163021 IMG-20200104-WA0004

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0