Rudens balle Čornajas tautas namā

Publicēts 02.11.2015

Oktobra nogalē Čornajas tautas namā notika Rudens balle, kuru pirms tam ar savu priekšnesumu ievadīja senioru deju kopa “Zelta atvasara” no Rēzeknes. Gribu izteikt apbrīnu par kundzēm, kuras, par spīti gadu nastai, veiksmīgi ņēma dalību deju virpulī, savukārt Olgai Deksnei, deju kopas vadītājai, novēlu pacietību, veselību un vēl ilgus gadus priecēt savus skatītājus ar raito un graciozo deju soli.

Rudens balles ietvaros bija noorganizēts konkurss “Interesantākais kartupelis”, kurā piedalījās vairāki iedzīvotāji. Publikas izvirzītās žūrijas vērtējumā visinteresantāko kartupeli skatītājiem piedāvāja Lilita Urža, viešņa no Lūznavas, kura konkursā piedalījās ar kartupeli, kas atgādināja faraona seju.

Par lustīgu noskaņojumu un skanīgu mūziku balles laikā parūpējās Arno un Bernadeta Eversi, kuri spēja ne tikai iekustināt publiku, bet arī saglabāt rudenīgo noskaņojumu pasākuma laikā. Paldies visiem, kuri ņēma aktīvu līdzdalību rudenīgajā pasākumā!

 

Teksts un foto: Jānis Aleksāns

 

dejotājas IMG_4876 IMG_4880 IMG_4895 IMG_4898

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0