Sakstagala trešklasnieki sporto piecas reizes nedēļā!

Publicēts 22.11.2017

Novembra sākumā “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, ceturtajai sezonai.

Atklāšanas pasākumā piedalījās 3.klašu grupu dalībnieki jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu. Atklāšanas ceremonijā katras klases kapteinis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam.

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola turpina iesākto tradīciju un šajā mācību gadā projektā ,,Sporto visa klase,, atkal iesaistījās ar 3.klasi, kura tāpat kā 4.klase, sportos piecas reizes nedēļā.

Šogad 3.klases kapteine ir Agnese Doroščonoka, klases audzinātāja Anita Kudļa, projektā piedalās 20 trešklasnieki.

Projekta klases ir sadalītas sešos reģionos. Katrā reģionā, projekta gaitā, tiks rīkotas draudzības sacensības un tiks vērtētas arī skolēnu sekmes. Labākajai klasei no katra reģiona būs iespēja piedalīties fināla sacensībās, kas notiks nākamā gada 16.maijā.

Katru gadu Olimpiskās komitejas (LOK) telpās norisinās oficiālā projekta “Sporto visa klase” ekipējuma un inventāra izloze. Tajā tiek noskaidrotas tās 3.klases, kuras saņems ekipējumu un inventāru .Šajā gadā mums ļoti paveicās, jo mūsu skola tika izlozēta starp tām 112 klasēm , kura saņēma pilnu ekipējuma komplektu – skolēniem: divi T-krekli, šorti, jaka ar kapuci, mugursoma, cepure; pedagogiem – sporta tērps, apavi, mugursoma, cepure, šorti, divi T-krekli.

Lai realizētu šo projektu jāpateicas par atbalstu skolas direktorei Silvijai Freibergai, Rēzeknes novada pašvaldībai , Sakstagala pagasta pārvaldei.

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas sporta skolotāja

Lāsma Malta

 

.Capture

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0