Semināri par programmu „Radošā Eiropa” un „Eiropa pilsoņiem” piedāvātajām finansējuma iespējām

Publicēts 15.05.2018

Aicinām piedalīties informatīvajos semināros par Eiropas Savienības (ES) programmu „Radošā Eiropa” un „Eiropa pilsoņiem” piedāvātajām finansējuma iespējām projektu īstenošanai, kuri tiks organizēti Valmierā, Kuldīgā un Daugavpilī 2018.gada maijā

Kultūras ministrijas ES programmas „Radošā Eiropa” birojs Latvijā un ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā aicina interesentus piedalīties reģionālajos semināros, kuros tiks izklāstīta informācija par ES programmu „Radošā Eiropa” un „Eiropa pilsoņiem” piedāvātajām finansējuma iespējām projektu īstenošanai.

Semināri notiks š.g. maijā Valmierā, Kuldīgā un Daugavpilī. Semināru apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar dažādu organizāciju atbalstītajiem projektiem.

Pieteikšanās: aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

2018.gada 30.maijā Daugavpilī, viesnīcā “Park Hotel Latgola”, Ģimnāzijas iela 46.
Semināra darba kārtība ŠEIT
Elektroniskā pieteikuma veidlapa ŠEIT

Informācija par programmām:
ES programma „Radošā Eiropa” ŠEIT
ES programma „Eiropa pilsoņiem” ŠEIT

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0