Skolēni gatavo apsveikumus pansionāta iemītniekiem

Publicēts 21.12.2017

Ziemassvētku gaidīšanas laiku  katrs cilvēks to cenšas piepildīt ar labiem darbiem, sarūpētām dāvanām.  Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolas skolēni piedalījās Rūķu darbnīcā, kur katram bija iespēja izgatavot Ziemassvētku apsveikumu.  Ziemassvētku apsveikumi aizceļos uz Rēzeknes novada  veco ļaužu pansionātu. Skolēni izveidoja 50 apsveikumus, lai katram pansionāta iedzīvotājam būtu neliela dāvana Ziemassvētkos.

Rēzeknes novada veco laužu pansionāts atrodas Stružānu pagastā. Tas nodrošina  novada veco ļaužu pansionāts nodrošina aprūpi un sociālo rehabilitāciju pensijas vecuma personām un cilvēkiem ar invaliditāti. Pansionāts pastāvīgu dzīves vietu var nodrošināt 50 personām.

Diānas Seleckas teksts un foto

DSC_0006

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0