Spēcīgākā Latgales sieviešu basketbola komanda – „Moseņis” no Rēzeknes novada

Publicēts 10.04.2013

6.aprīlī Rēzeknes novada Adamovas internātpamatskolas sporta zālē notika noslēdzošās Latgales reģiona amatieru sieviešu basketbola čempionāta spēles, kurās piedalījās Preiļu, Kalupes, Ilūkstes, Jēkabpils un Rēzeknes novadu komandas. Godalgoto 3.vietu izcīnīja Preiļu komanda, savukārt nu jau otro gadu pēc kārtas 1. un 2.vieta palika nemainīgas, tas ir, 2.vieta – Kalupes komandai un 1.vieta – Rēzeknes novada sieviešu basketbola komandai „Moseņis”. Katrā komandā tika apbalvotas arī labākās spēlētājas: Jēkabpils – Baiba Grasa, Ilūkste – Evita Kaļinina, Kalupe – Santa Baltace, Preiļi – Ieva Babre, Rēzeknes novada komanda – Līga Ludborža.

Lai pateiktos visām komandām, treneriem un tiesnešiem, Rēzeknes novada pašvaldības sporta speciālists Igors Derjagins un Rēzeknes novada komanda bija sarūpējuši cienastu.

Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis” vārdā vēlos pateikties visām komandām, to treneriem un personīgi Igoram Derjaginam par sieviešu basketbola popularizēšanu Latgales reģionā, kā arī par atbalstu piedaloties arī citos turnīros!

Rēzeknes novada sieviešu basketbola komandas „Moseņis” sastāvā spēlēja: Ilze Kalniņa, Kristīne Soma, Santa Ostrovska, Kristīne Rimša, Ingūna Rubule, Edīte Korkliša, Daina Potaša, Jana Makarova, Ramona Ančupāne, Marija Pavārnieka, Līga Ludborža, Ginta Pavlova, Ilona Logina, Liene Purmale.

Kristīne Rimša,
komandas „Moseņis” spēlētāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0