Starptautiskajā reitingu turnīrā novusā labi panākumi Rēzeknes novada pārstāvjiem

Publicēts 14.02.2018

Laika periodā, kad visa pasaule seko Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā, 11. februārī Igaunijas pilsētā Raplā notika Starptautiskais reitingu turnīrs novusā FINSO “Estonian Cup 2018”. Kopā piedalījās 33 dalībnieki ar invaliditāti no dažādām valstīm (Igaunija, Latvija, Lietuva, Krievija), kas rādīja savu māku novusa spēlē. Latviju pārstāvēja 12 cilvēki ar invaliditāti un četri no tiem -  Valdis Laganovskis, Rita Ahentāle, Ēriks Savickis un Maksims Rastopčins bija no Rēzeknes novada un pārstāvēja Invalīdu un viņu draugu apvienību „Impulss”. Bija neviltots prieks, kad punktu kopsummā 3. vietu starp sievietēm ieņēma Rita Ahentāle, bet starp cilvēkiem ratiņkrēslos 3. vietu ieguva Valdis Laganovskis.

Cerams, ka arī turpmāk mēs popularizēsim savu novadu kaimiņvalstīs, kā arī centīsimies nepievilt cerības teicamu rezultātu iegūšanā!

Valdis Laganovskis,
Invalīdu un viņu draugu apvienības „Impulss” priekšsēdētājs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0